Obraz
WS Garden
Górczyca 38
59-600 Lwówek Śląski
Dolnośląskie, Poland

Pon - Pt 8.00 - 18.00

Sobota 8:00 - 15:00

Budujemy bezpieczne place zabaw - WS Garden

Linarium 5 place zabaw projekty realizacje

Budujemy bezpieczne place zabaw

Aktywność fizyczna, ćwiczenia i zabawa  to doskonały sposób na relaks i wolny czas, niezależnie od wieku. Place zabaw, siłownie plenerowe, miejsca dla małych, dużych i dla seniorów cieszą się dużym powodzeniem. Należy jednak pamiętać, że istotna jest nie tylko kolorowa różnorodność i zabawa, ale także bezpieczeństwo.

Nad atrakcjami i nad normami bezpieczeństwa czuwają producenci wyposażenia placów zabaw. Odpowiedzią na oczekiwania i wymagania firm, organizacji oraz osób zainteresowaniem zaaranżowaniem takiej przestrzeni, jest oferta naszej firmy.

Atrakcje dla milusińskich najmłodszych? Oferta WS Garden to montaż wybranego wyposażenia placów zabaw, czyli elementy placu zabaw, takie jak huśtawki czy zjeżdżalnie, wykonane z metalu. W parkach, na łonie natury świetnie prezentują się drewniane place zabaw. Również takie propozycje czekają w katalogu naszej firmy. Można zdecydować się na przeróżną aranżację.

Przestrzeń dla wyjątkowo energicznych maluchów?

Zestaw Wspinaczkowy place zabaw projekty realizacjeNasze interaktywne place zabaw i linaria będą jak znalazł. W ofercie jest też aranżacja inspirowana muzyką, architekturą zamków, są bujaki dla dzieci, a także ściany wspinaczkowe, place linowe i zabawa na trampolinach Jest także specjalna oferta placów rekreacji dla osób niepełnosprawnych. Nasza oferta to również systemy dla amatorów siłowni plenerowych oraz moduły dla wielbicieli koszykówki oraz piłki nożnej na świeżym powietrzu.

Zostaw Odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualności na blogu