Obraz
WS Garden
Górczyca 38
59-600 Lwówek Śląski
Dolnośląskie, Poland

Pon - Pt 8.00 - 18.00

Sobota 8:00 - 15:00

Metalowe place zabaw, czym są? Montujemy je!

Czym są metalowe place zabaw?

Place zabaw dla najmłodszych powinny przede wszystkim być bezpieczne dla swoich użytkowników. Naturalnie muszą być pozbawione ostrych krawędzi i miejsc, przez które dzieci mogłyby zrobić sobie krzywdę. Poza tym powinny być atrakcyjne dla naszych pociech, aby chciały się na nich bawić. Place zabaw budowane są dziś z różnych materiałów, w tym z wytrzymałego, solidnego metalu. W naszej firmie WS Garden oferujemy wiele elementów, które uatrakcyjnią przestrzeń przeznaczoną do zabawy.

Nowoczesne place zabaw dla dzieci

Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z placem zabaw w parku, na osiedlu mieszkalnym, przy restauracji, hotelu, obok szkoły czy przedszkola, można wykorzystać nasze place zabaw z metalu. Wykonane powinny one być przy użyciu nowoczesnych technologii, zwiększające ich trwałość i odporność zarówno na warunki atmosferyczne, jak i akty wandalizmu.

Metalowe place zabaw dają najmłodszym poczucie bezpieczeństwa – metalowe elementy nie złamią się pod ciężarem nawet kilkorga dzieci, będą zawsze dobrze wyglądały, jeśli będą odpowiednio konserwowane oraz staną się ulubionym miejscem spędzania wolnego czasu dla dzieci.

O wyborze takich placów zabaw z metalu decyduje bez wątpienia ich duża solidność konstrukcji, na bazie trwałych materiałów, świetnie wykończonych i posiadających niezbędne atesty i certyfikaty.

Wybierając metalowy plac zabaw dla dzieci, warto zdecydować się na taki, który został zaprojektowany i wykonany zgodnie z normą EN 1176. Materiał stosowany w takim przypadku to stal galwanizowana lub stal nierdzewna, w połączeniu z drewnem klejonym, odlewami z plastiku czy sklejką wodoodporną wysokiej jakości.

Elementy metalowych placów zabaw

W skład atrakcyjnego dla dzieci i bezpiecznego metalowego placu zabaw powinny wchodzić nowoczesne urządzenia o wysokości odpowiedniej dla dzieci młodszych i starszych, jakie znajdują się w ofercie firmy WS Garden.

Mogą być to zjeżdżalnie ze schodkami, elementy służące do utrzymywania równowagi, czy standardowe huśtawki i tory przeszkód z drabinkami i mostkami. W użyciu na placu zabaw z elementami metalowymi mogą być barierki edukacyjne, balansady z równoważnią, pojazdy i domki z siedziskami, na potężnych sprężynach uatrakcyjniających zabawę, jak i drabinki wolnostojące w różnym kształcie i rozmiarze.

W ogrodach przydomowych, przy restauracjach i hotelach świetnie sprawdzają się metalowe place zabaw gotowe, w postaci systemowego zestawu, który jest gotowy do użytku po przeprowadzonym fachowym montażu.

Aktualności na blogu