Obraz
WS Garden
Górczyca 38
59-600 Lwówek Śląski
Dolnośląskie, Poland

Pon - Pt 8.00 - 18.00

Sobota 8:00 - 15:00

Przydomowe place zabaw? Zleć je nam! - WS Garden

Przydomowe place zabaw? Zleć je nam!

Przydomowe place zabaw, to znane i niezwykle funkcjonalne rozwiązanie pozwalające na stworzenie bezpiecznej i atrakcyjnej przestrzeni dla dzieci w różnym wieku.

Wybierając zabawki dla najmłodszych

Tworząc od podstaw przydomowy plac zabaw, musimy przede wszystkim określić, dla kogo go konstruujemy. Inne bowiem urządzenia wybierzemy, kiedy plac zabaw ma służyć dzieciom do trzeciego roku życia, a inne będą przeznaczone dla dzieci w wieku sześciu czy siedmiu lat.

Określenie grupy docelowej jest ważne nie tylko z powodu atrakcyjności danej instalacji czy urządzenia, ale też ze względów bezpieczeństwa. Zabawki i konstrukcje, które mogą być użytkowane przez sześciolatków, niekoniecznie są bezpieczną przestrzenią dla dzieci w wieku poniżej trzech lat. Oferta naszej firmy WS Garden pozwala dokonać szczegółowego i starannego wyboru produktów dla każdej kategorii wiekowej. Zarówno dla tych najmłodszych użytkowników, jak i dzieci nieco starszych.

W trakcie tworzenia oferty zadbaliśmy, aby wszystkie produkty były wykonane z materiałów bezpiecznych dla dzieci i zaprojektowane, tak by w maksymalny sposób wyeliminować elementy zagrażające zdrowiu dziecka. Produkty dedykowane najmłodszym użytkownikom są pozbawione ostrych krawędzi i otworów kelszczących. Pozwala to rodzicom na swobodniejsze puszczanie dziecka i nie zobowiązują do nieustannej obserwacji jego zachowania. Jednocześnie zadbaliśmy o barwną i atrakcyjną dla malucha kolorystykę, która sprawi, że dana konstrukcja będzie dla niego ciekawa poznawczo.

I dla nieco starszych dzieci

Dzieci w wieku przedszkolnym potrzebują więcej ruchu i konstrukcje na placu zabaw muszą być dostosowane do ich aktywności zarówno w sensie użyteczności danego urządzenia, jak i jego wytrzymałości. WS Garden oferuje produkty, które pozwalają dzieciom wspinać się, skakać, biegać czy też huśtać.

Oferujemy zarówno proste zabawki w postaci jednoosobowych karuzeli, jak i wielofunkcyjne konstrukcje, które pozwalają jednocześnie bawić się wielu dzieciom, a ich różnorodność i uniwersalność pozwala dzieciom wykorzystywać pełnie wyobraźni w ich przeznaczeniu. Wszystkie produkty są wykonane z przyjaznych dla dzieci materiałów i wyprodukowane z dbałością o najmniejszy nawet szczegół. Dzięki temu konstrukcje są trwałe i odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Dla najstarszych dzieci przygotowaliśmy w swojej ofercie urządzenia, które pozwalają na rozgrywanie gier zespołowych.

Aktualności na blogu