Obraz
WS Garden
Górczyca 38
59-600 Lwówek Śląski
Dolnośląskie, Poland

Pon - Pt 8.00 - 18.00

Sobota 8:00 - 15:00

Rosnąca popularność placów zabaw dla dzieci - WS Garden

Rosnąca popularność placów zabaw dla dzieci

Plac zabaw dla dzieci jest nieodzownym miejscem, w którym przebywa nasze dziecko. Korzystanie z tego często jedynego, bo dostępnego w pobliżu miejsca rozrywki jest dla dzieci bardzo ważne. Dlatego nie powinno być dla nas bez znaczenia w jakim stanie utrzymywane jest jego wyposażenie, czy spełnia ono normy i rygory bezpieczeństwa.

W ostatnim czasie obserwujemy większe zainteresowanie wyglądem i stanem technicznym jakie mają place zabaw dla dzieci. Powstają nowe elementy: zamki, zjeżdżalnie, huśtawki, karuzele, koniki do jazdy w miejscu, równoważnie i przeróżne tory przeszkód: do wspinaczek, małpie gaje itp. Plac zabaw dla dzieci wyposażony jest w inne ciekawe zabawki( np. klocki do gry w kółko i krzyżyk ). Większość elementów wykonanych jest z drewna, siedziska z plastyku lub gumy. Części metalowe stanowią najczęściej tylko motyw łączenia. Coraz częściej zwraca się uwagę na estetykę i otoczenie wokół przy zabawowego terenu.

Przy piaskownicy obok świeżego piasku montuje się wygodne ławeczki dla rodziców dzieciaków. Pomyślano także o pojemnikach na nieczystości. W trosce o czystość zabroniono wstępu czworonogom sygnalizując to odpowiednimi znakami. Dzisiaj niejeden plac do zabaw dla dzieci w niczym nie przypomina tych dawnych, wysłużonych przez to mało atrakcyjnych miejsc do zabawy.

Zostaw Odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualności na blogu