Obraz
WS Garden
Górczyca 38
59-600 Lwówek Śląski
Dolnośląskie, Poland

Pon - Pt 8.00 - 18.00

Sobota 8:00 - 15:00

Wycinka drzew Jelenia Góra - Pielęgnacja i prace na wysokości

Wycinka drzew Jelenia Góra

Kształtowanie wyglądu terenów zielonych w przestrzeni miejskiej – w parkach, na skwerach, jak i w ogrodach przydomowych, czasem wymaga dokonania wycinki drzew. Jeśli wycinka ta ma być przeprowadzona w obrębie Jeleniej Góry, nasza firma WS Garden może się jej podjąć.

Opieka nad terenami zielonymi

Na zlecenie naszych klientów, m.in. organów samorządowych – miejskich i gminnych, podejmujemy się w ramach działalności firmy WS Garden prac pozwalających na zachowanie w odpowiednim stanie terenów zielonych. Dbamy o to, aby skwery czy parki zachowały swój charakter, były estetyczne i bezpieczne dla indywidualnego użytkownika. Zdarza się, że starodrzew grozi załamaniem konarów, które w niekontrolowany sposób mogłyby spaść np. na samochód czy przechodnia. Udaremniamy takie ryzyko, dokonując prewencyjnej wycinki drzew w Jeleniej Górze.
Przeprowadzamy wnikliwą ocenę tego, czy drzewo nadaje się do całkowitej wycinki, czy wystarczy obciąć spróchniałe konary i pozwolić drzewu odrodzić się na nowo w kolejnym sezonie. Do każdej usługi polegającej na wycince drzew w Jeleniej Górze, podchodzimy w sposób całkowicie indywidualny, aby bez potrzeby nie wycinać drzew kształtujących zieleń miejską i będących nieodzownym elementem krajobrazu.

Projektowanie terenów zieleni miejskiej

W Jeleniej Górze prowadzimy nie tylko planowane wycinki drzew z użyciem specjalistycznego sprzętu ciężkiego i elementów zabezpieczających teren wycinki, ale również dbamy o poprawę estetyki krajobrazu zielonego w mieście. Oferujemy usługi z zakresu pielęgnacji terenów zielonych, z jednoczesną ich budową oraz planem zagospodarowania.

Posiadane doświadczenie firmy WS Garden powoduje, że staliśmy się ekspertami z zakresu architektury krajobrazu. Współpracujemy z instytucjami publicznymi, firmami i osobami prywatnymi przy wycince drzew w Jeleniej Górze oraz przy projektowaniu terenów zielonych.

Projektujemy tereny zieleni miejskiej, w szczególności na obszarach objętych ochroną konserwatorską. Dokonujemy inwentaryzacji dendrologicznej drzew i krzewów, wraz z kwalifikacją drzew i starych konarów do wycinki. Przygotowujemy koncepcję nasadzeń roślin jednorocznych i wieloletnich, aranżacji roślinnych, a także projektujemy zielone ściany oraz dachy. Pielęgnujemy i zakładamy trawniki, konserwujemy zabytkową zieleń w parkach, prowadzimy usługi w zakresie utrzymania żywopłotów, szpalerów i alei.

Aktualności na blogu