Obraz
WS Garden
Górczyca 38
59-600 Lwówek Śląski
Dolnośląskie, Poland

Pon - Pt 8.00 - 18.00

Sobota 8:00 - 15:00

WS Garden buduje bezpieczne place zabaw - WS Garden

Zestaw MM-0300 B place zabaw projekty realizacje

WS Garden buduje bezpieczne place zabaw

Każdy plac zabaw powinien być tak zaprojektowany, aby stanowił dobrą zabawę zabawę oraz bezpieczeństwo. Należy pamiętać, że nawet zachowanie najwyższych norm bezpieczeństwa nie jest w stanie uchronić dzieci przed upadkiem. Zadbaj o bezpieczeństwo i zbuduj z nami bezpieczne place zabaw.

Domek place zabaw projekty realizacjeProjektanci i konstruktorzy placów zabaw WS Garden mają na to rozwiązanie – bezpieczne nawierzchnie. Nawierzchnie placów zabaw: płytki, kostki, palisady, osłony piaskownic, schodki, krawężniki czy inne elementy wykonane są z gumowego granulatu i poliuretanu.

Plac zabaw to miejsce, w którym dzieci rozwijają koordynację sensomotoryczną, poczucie równowagi oraz relacje z rówieśnikami.

Przemyślane projekty WS Garden tworzą spójną całość, zapewniając dzieciom doskonałą zabawę. Bujaki i kiwaki w bajecznych kształtach pochłoną najmłodszych użytkowników. Zabawki do wspinania i balansowania ciałem zaspokoi potrzeby starszych dzieci.

Na perfekcyjnie zaprojektowanych placach zabaw WS Garden (bezpieczne place zabaw) nie zachodzi obawa, że jego użytkownikom stanie się krzywda. Firma gwarantuje jakość sprzętów, piękne wzornictwo i kolorystykę oraz kreatywnie spędzony czas.

Zostaw Odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualności na blogu